23.08.2019

На жаль, перші ознаки старіння проявляються у віці від 30 років: сповільнюється регенерація епідермісу; знижуються еластичність, тонус і щільність шкіри, з'являються зморшки в області чола, очей і губ; провисають щоки; а також тон шкіри обличчя стає менш однорідним.

     Декоративна косметика лише трохи допомагає приховати недоліки шкіри, викликані віковими змінами. Фахівці українського бренду натуральної косметики VitaminClub знають, що тільки якісна доглядова косметика зможе подарувати шкірі обличчя красу і молодість.

     Очищення, скрабування, тонізування, зволоження та живлення шкірного покриву - обов'язкові процедури, якими ні в якому разі не можна нехтувати.

Інтенсивне зволоження та живлення шкіри зможе забезпечити крем для обличчя після 30.

     На красі економити не можна, тому варто вибирати тільки кращий крем для обличчя після 30 років з доглядаючими  і відновлюючими компонентами в складі. Такий крем для обличчя 30 років насичує шкіру корисними елементами, розслаблює її і покращує обмінні процеси в епідермісі. Важливо використовувати кращі крему для обличчя після 30, які не ушкоджують ліпідний бар'єр шкіри - вони не повинні містити агресивних ПАР (поверхнево-активні речовини).

     Денний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою і маслом авокадо ТМ VitaminClub прекрасно підходить для цієї вікової категорії. Вітаміни A, E, F - сприяють омолодженню шкіри, надають регенеруючу дію, усувають лущення і подразнення.

Крем для обличчя 30 років повинен мати наступні характеристики: легка текстура, крем швидко вбирається, не залишаючи жирного блиску.

     Безсумнівно, крем для обличчя після 30 відгуки на сайтах повинен мати і такі: є чудовою базою для декоративної косметики, захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання.

     Важливо пам'ятати: тільки правильний і комплексний догляд принесе максимальну користь від застосування доглядових засобів. Наносьте крем для обличчя виключно по масажних лініях на попередньо очищену шкіру.