Чим змивати макіяж?
Чому потрібно змивати макіяж?
Макіяж може змінити обличчя до невпізнанності. Тому кожна жінка в тій чи іншій мірі використовує декоративну косметику, щоб підкреслити свою красу та приховати дрібні недоліки. Проте вкрай важливо пам'ятати, що макіяж може бути як другом, так і ворогом! Якщо неправильно змивати декоративну косметику, то згодом крім краси вона також принесе проблеми зі шкірою. Залишки декоративної косметики можуть призвести до запалень, почервоніння, подразнення шкіри, а також спровокувати появу чорних цяток і прищиків. Тому всі косметологи невпинно наголошують: проводьте демакіяж спеціальними засобами, які змивають навіть водостійку косметику!
До сьогодні безліч жінок вважають, що декоративна косметика видаляється з обличчя пінкою для вмивання. Але це помилка. Насправді пінка не повинна розчиняти туш, бб-крем, помаду, адже у цього засобу інше призначення. Засіб для вмивання очищує шкіру від щоденного бруду, поту, залишків догляду. Для демакіяжу є інші засоби, тому далі ми розповімо про їх види та як обрати свій.
Види засобів для демакіяжу
Сьогодні ринок перенасичений косметикою, тому обирати є з чого. Серед основних видів засобів для демакіяжу можна видалити 3: міцелярна вода, серветки для зняття макіяжу та гідрофільна олія. Ці засоби можна знайти в будь-якому магазині, тому перш ніж Ви оберете свій, ми детально розглянемо кожен варіант.
1. Міцелярна вода (двофазна та класична).
Маркетологи запевнили всіх, що є чарівні міцели, які розчиняють бруд і піклуюються про шкіру. Насправді, міцели - це все ті ж ПАР (поверхнево-активні речовини), які входять до складу шампуней, мила, пінок і т.д. Мова йде саме про піноутворювачі, які очищають поверхню шкіри. У дешевій міцелярній воді в якості ПАР використовуються все ті ж SLS і SLES. Уже доведено, що ці сульфати найбільш агресивні до шкіри та при довготривалому використанні часто провокують появу серйозних проблем. Тому якщо Ви обираєте міцелярну воду, обов'язково змивайте її з обличчя за допомогою безсульфатного засобу для вмивання! Будьте також готові до того, що міцелярка, потрапляючи на слизову оболонку очей, викличе пекучі відчуття, сльозотечу та подразнення. Не дивлячись на широкий вибір міцелярок, ми наполегливо рекомендуємо надати перевагу іншим засобам для демакіяжу.
2. Серветки для зняття макіяжу.
Дуже зручний варіант для подорожі, адже в дорозі не завжди є доступ до проточної води. Тому якщо Ви в автомобілі, літаку чи потязі - можна скористатися серветками. Обираючи серветки, слідкуєте, щоб рідина, якою вони прясякнуті, не містила спирту, силіконів і SLS/SLES. Звісно, за першої ж нагоди ми рекомендуємо вмити обличчя пінкою та нанести тонізуючий засіб для відновлення захисного бар'єру шкіри. Не варто зловживати серветками на щоденній основі. Залиште їх своїм тревел варіантом, інакше шкіра не подякує.
Без перебільшення - це найбільш ефективний і безпечний засіб для зняття макіяжу. Олійка розчиняє навіть водостійкий макіяж, а потім легко змивається за допомогою води разом з косметикою і брудом. Олія не містить жодних агресивних компонентів, тому не сушить і не подразнює шкіру. При регулярному використанні гідрофілка глибоко очищає пори, видаляючи при цьому сальні пробки та чорні цятки, а тому її обожнюють власники жирної та проблемної шкіри. Секрет такого результату дуже простий, бо тут працює правило “ подібне розчиняється в подібному”. Тому жодна пінка не впорається з чорними цятками краще, ніж гідрофільна олія. Після використання олійки не залишається відчуття стягнутості, плівки на обличчі та інший дискомфорт. Формула засобу створена таким чином, що при контакті з водою олія перетворюється на нежирну білу емульсію і повністю змивається з обличчя.
!Косметика для зняття макіяжу повинна не тільки видаляти забруднення, а й підтримувати водний баланс епідермісу, а також насичувати його корисними активними компонентами. Тому гідрофільна олія з токоферолом і вітаміном С безперечний фаворит серед інших засобів.