Косметика для тіла

Косметика для тіла VitaminClub

        Підтримка природної краси починається з проведення базових процедур очищення і зволоження, надійно вписаних у щоденний щільний графік. Багато жінок у пошуках ідеальної формули догляду за тілом нескінченно експериментують з косметичними засобами, вносять щось нове в звичні ритуали, не підозрюючи, що причина виникнення проблем полягає в агресивному характері впливу, обумовленому формулою обраних засобів.

        Якісна косметика для тіла, з турботою створена фахівцями VitaminClub з натуральних компонентів, дозволяє не тільки запустити природні процеси захисту та регенерації шкіри, закладені самою природою, а й нівелювати наслідки негативного впливу навколишнього середовища. Використання гелів, кремів і скрабів для тіла з ретельно розробленою рецептурою дає можливість підвищити ефективність традиційних процедур, перетворити рутинний догляд у чудові сеанси релаксу.

Види натуральної косметики для тіла

Догляд за тілом – це цілий комплекс процедур, що дбають про Ваше тіло на різних етапах - від очищення до живлення та відновлення, враховуючи основні потреби кожної окремої ділянки. Так, натуральну косметику для можна поділити на кілька видів:

  • Догляд за руками

Через надзвичайний обсяг механічної роботи, несприятливі погодні умови, агресивні хімічні засоби наші руки страждають кожного дня, а тому і догляд повинен біти щоденним. Захистіть свої руки за допомогою вершків, що живлять та покращують бар’єрну функцію шкіри, або ж оберіть крем з оліями кокоса та оливи, що ідеально підходить для постійного використання.

  • Догляд за ногами

Позбавитися відчуття втоми, пом’якшити загрубілу шкіру та забути про те, що таке мозолі та натоптиші легко із натуральними засобами для ніг. Обирайте крем для ніг від ТМ VitaminClub і Ваші ніжки навіть у кінці важкого дня будуть відчувати легкість та комфорт.

  • Догляд за тілом

Починаючи з очищення необхідно звернути увагу на вибір підходящого гелю для душу, який не подразнює шкіру, а ніжно очищує, зволожує та захищає впродовж дня, даруючи легкий аромат природних компонентів. Вітамін Клаб пропонує ознайомитися із наступними варіантами:

Подбавши про очищення не забувайте про зволоження та більш глибоке живлення за допомогою молочка та крему. А для сухої шкіри, схильної до лущень чудово підійде крем-скраб з мікрогранулами мигдальної кісточки

Не слід також забувати, що інтимні ділянки тіла є більш чутливими, а тому необхідно подбати про більш делікатний догляд за ними, обираючи натуральну косметику для тіла, яка не подразнює та не погіршує мікрофлору. Гель з гіалуроновою кислотою чи бісабололом від ВітамінКлаб стане чудовим помічником в догляді за інтимними зонами Вашого тіла.

Пам’ятайте, що саме комплексний догляд – секрет здорової та красивої шкіри.

        Переваги натуральної косметики для тіла:

  1. Ефективність, заснована на впливі біологічно активних компонентів, ретельно відібраних для комплексного усунення проблем зі шкірою.
  2. Безпека — всі косметичні засоби створюються без додавання парабенів, мінеральних масел, агресивних хімічних кислот, гормонів, канцерогенів.
  3. Універсальність — представлені в каталозі гелі для душу, креми та засоби для скрабування розроблені для різних типів шкіри з урахуванням потреб жінок різного віку.

        Щоденне використання косметики VitaminClub дозволяє взяти курс на природність, розкрити природну привабливість, відчути себе по-справжньому красивою і щасливою!

Обирайте краще — купуйте косметику VitaminClub

        У магазині косметики для тіла VitaminClub ви знайдете всі необхідні засоби для щоденного догляду, ефективність яких доведена результатами досліджень і позитивними відгуками українських жінок. Секрет успіху виробника ВітамінКлаб, який завойовує міцні позиції на вітчизняному ринку, не випадковий —  він заснований на ряді важливих стратегічних рішень:

  • Рецептура косметики VitaminClub — шампунів, доглядаючих комплексів для обличчя, кремів для тіла, гелів для душу — розроблена вченими-мікробіологами, які розуміють глибинні біохімічні процеси.
  • Продукція VitaminClub випускається на виробничих потужностях, спроектованих, побудованих і обладнаних відповідно до стандарту GMP, обов'язковому для фармацевтичних компаній.
  • До складу косметичних засобів включаться тільки натуральні компоненти, в тому числі і унікальні для ринку України — наприклад, фулеренова вода, що володіє потужними протизапальними і антиоксидантними властивостями.

        Дозвольте собі відкрити універсальні секрети підтримки природної краси — купуйте косметику для тіла VitaminClub, щоб незмінно залишатися натхненної і привабливою!