Догляд за ногами

Натуральні креми для ніг: зволоження і догляд за шкірою

Приділяючи так багато уваги догляду за собою, часто саме ніжки залишаються забутими. Але щоб завжди виглядати впевненою та не відмовляти собі в улюблених босоніжках, потрібно правильно підібрати догляд за шкірою ніг. У цьому на допомогу прийдуть натуральні або органічні креми, які не містять консервантів, шкідливих компонентів, а навпаки – насичують шкіру необхідними елементами, не дають їй ставати сухою та грубою.

До основних властивостей, що притаманні ефективному крему для ніг, відносяться:

  1. Натуральність. Природні компоненти, що перевірені роками та успішним досвідом використання декількох поколінь.

  2. Зволоження та пом’якшення. З віком шкіра ніг зазнає значного впливу, стає грубшою та виглядає зовсім непривабливо. Проте існує багато натуральних компонентів, які зволожують та насичують шкіру необхідними елементами, позбавляючи вас від ефекту втомлених ніг, та повертаючи шкірі пружність та еластичність.

  3. Відновлення та загоєння. При активному способі життя та з віком шкіра на ногах потребує особливого догляду через появу тріщин. Натуральні креми для ніг допомагають захистити тендітну шкіру на ногах від впливу шкідливих чинників, прискорюють регенерацію тканин, а також запобігають появі нових тріщин.

  4. Протинабряковий ефект. Якщо ви звикли до взуття на підборах, то напевне вам знайома проблема набряків, які заважають ногами отримати належний відпочинок. З натуральною косметикою набряки та мозолі більше не будуть вас турбувати, а ніжкам повернеться легкість та відпочинок.

Натуральний крем для ніг від VitaminClub

Натуральна косметика від VitaminClub використовує лише ретельно підібрані натуральні компоненти, які доповнюють та підсилюють дію один одного, щоб надати комплексний догляд.

Особливості кремів для ніг від VitaminClub

Особливість крему для ніг від українського бренду VitaminClub полягає у використанні дієвих натуральних компонентів. До таких компонентів відносяться:

  • Олія чайного дерева. Відповідає за захист ніг, позбавляє від грибка та неприємного запаху завдяки тому, що містить у складі приблизно 40 різноманітних природних антисептиків. Це ефективний засіб як для усунення, так і для профілактики грибка.

  • Олія Ши. Найкращий варіант для зволоження та живлення шкіри. Позбавить від неприємної сухості, лущень або навіть тріщин, що з віком стають частою проблемою при огрубінні шкіри. 

  • Кокосова олія. Антибактеріальні властивості олії чудово впораються з грибком, відновлять шкіру та подарують їй ніжний аромат кокосового горіха.

  • Бісаболол. Натуральний компонент, що отримується з ромашки – надає заспокійливий та охолоджувальний вплив, пом’якшуючи та заспокоюючи подразнену втомлену шкіру.

Це далеко не всі природні компоненти, що зустрічаються у складі натуральної косметики від VitaminClub. Ви завжди можете обрати той засіб, який ідеально підійде вам залежно від бажаного результату та типу догляду. 

Рекомендації щодо застосування кремів для ніг

Використання засобів для догляду за шкірою ніг необхідне у будь-якому віці – від підтримання здорового і привабливого стану ваших ніг до профілактики  появи набряків та грибкових захворювань.  

Будь-яку косметику для обличчя та тіла ми звикли обирати залежно від типу шкіри – від нормальної чи комбінованої до чутливої та проблемної. Доглядаючи за сухою шкірою обличчя необхідно підібрати зволожуючий крем, а для жирної – навпаки, засіб, що підсушить її та захистить від подразнень. При піклуванні за ногами обирайте засіб для догляду спираючись на ваші потреби. Власникам сухої та грубої шкіри ніг, необхідно обрати зволожуючий крем, який живить шкіру, запобігає її подальшому загрубінню та лущенню. Для боротьби з грибком підійдуть креми з олією чайного дерева, а для повернення ніжкам еластичності – з олією Ши.

Подбайте про свої ніжки разом із натуральними кремами для ніг від ВітамінКлаб