Про нас

Ми не приймаємо компромісів щодо питань якості, тому на виробництві величезна увага приділяється контролю сировини, яку ми використовуємо, - вона повинна відповідати високим Європейським стандартам. Кожна партія проходить ретельний вхідний контроль та аналізується по всім показникам у нашій сертифікованій лабораторії

Олександр Гіренко, засновник бренду VitaminClub

 

Натуральна косметика ТМ VitaminClub - це перша в Україні серія доглядової косметики з фулереновою водою для щоденної турботи за волоссям, шкірою обличчя та тіла. Делікатна та ефективна косметична продукція нашого бренду ідеально підходить для всіх вікових категорій та типів шкіри.

 

Місія компанії VitamіnClub - дбайлива турбота та збереження природної краси коханих жінок з користю для їх здоров'я.

 

Засновник бренду - український бізнесмен Олександр Гіренко. Натхненний природною красою жінок, він зібрав кращу команду спеціалістів для створення унікальної косметики, яку будуть використовувати, в першу чергу, його близькі та рідні. Саме тому після використання продукції ТМ VitaminClub з'являється відчуття, що Ви знаходитесь в обіймах коханої людини.

Продукція бренду VitaminClub - це:

  • - Натуральні інгредієнти
  • - Фулеренова вода
  • - Інноваційні технологіїарантія якості від виробника
  • - Високий рівень сервісу
  • - Доставка в будь-який населений пункт України

 

Співробітники компанії прискіпливо підійшли до створення виробничих потужностей. Завод побудований та технічно оснащений у відповідності з ISO 22716:2007 Косметика - Належна виробнича практика (GMP).

Вся продукція бренду відповідає стандартам якості, що підтверджено сертифікатами Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також науково-виробничого центра стандартизації, метрології і сертифікації.

Торгова марка VitaminClub була створена в 2017 році та на сьогодні є єдиним в Україні виробником косметичної продукції на основі фулеренової води. Цей інноваційний компонент здатний нейтралізувати вільні радикали, що провокують старіння.

Використання виключно натуральних активних компонентів дарує дбайливе очищення, зволоження і живлення волосся та шкірного покриву. Вітаміни, амінокислоти, рослинні екстракти та олії у складі продукції активізують захисні функції клітин, допомагають в боротьбі зі втомою, мають заспокійливу, омолоджуючу, протизапальну та тонізуючу дію.

 

Комплекси активних речовин прискорюють загоєння мікропошкоджень, сприяють відновленню клітин, а також допомагають підтримувати водний баланс.

 

В косметичній продукції бренду відсутні такі компоненти як Пропіленгліколь, Парабени (Метилпарабен, Етилпарабен, Пропілпарабен, Бутилпарабен), Формальдегіди (Діазодінил сечовина, Імідазолідиніл сечовина), синтетичні барвники та віддушки.

Бренд VitamіnClub потурбувався про те, щоб вибір ідеальної косметичної продукції був для Вас максимально швидким та зручним.

 

Фахівці розробили інтерактивну упаковку, завдяки якій кожний користувач через свій смартфон отримує повну інформацію про косметичну продукцію та корисні поради щодо її використання. Таким чином кожна упаковка косметичної продукції ТМ VitaminClub спілкується зі своїм покупцем. Такого в Україні ще не було!

 

Купуючи продукти ТМ VitamіnClub, Ви даруєте собі та своїм близьким задоволення і відчутний результат від використання якісної натуральної косметики.

 

ТМ VitaminClub - натуральна косметика, створена природою та чоловіками.