13.03.2020

      ТМ VitaminClub - перший і єдиний в Україні виробник косметичної продукції на основі фулерену

      В основі всієї лінійки продуктів бренду лежить фулерен - інноваційний компонент, який володіє найпотужнішими антиоксидантними властивостями у доглядовій косметиці на   сьогоднішній день. Він у 120 разів сильніший за вітамін С. За відкриття фулерену в 1996 році вчені Гарольд Крото, Роберт Керлі і Річард Смоллі були нагороджені Нобелівською премією.

      Головна особливість

Фулерен володіє унікальним механізмом впливу на організм, при цьому він принципово відрізняється від всіх інших антиоксидантів. Він дієвий навіть у мінімальних дозах і здатний зберігати ефективність протягом тривалого часу.
Якщо інші антиоксиданти витрачаються в ході реакції, то фулерен нейтралізує вільні радикали і при цьому не витрачається зовсім.
Замість того, щоб атакувати сусідні молекули, вільні радикали можуть і реагувати один з одним, з'єднуючись і утворюючи нешкідливу сполуку. Але зустріч двох вільних радикалів не настільки вірогідна при їх низьких концентраціях. А фулерен має властивість збирати їх на своїй поверхні, забезпечуючи таким чином їх поєднання. З'єднуючись, вони нейтралізують один одного, при цьому сама молекулярна форма вуглецю не змінюється. Ось чому фулерен діє краще за інші антиоксиданти: він ефективний навіть у мінімальних дозах. І саме тому його дія настільки тривала.

      Фулерен - наукова сенсація в світі косметики

Протягом останніх двох десятиліть у світовій науковій літературі все частіше зустрічаються роботи про дивовижні властивості фулерену - цю речовину порівнюють з сучасним еліксиром краси, молодості та здоров'я.
Крім властивостей, наведених вище, з'єднуючись з іншими компонентами у складі косметичних засобів, фулерен підвищує стійкість шкіри до негативних зовнішніх впливів, зменшує зморшки, звужує пори, допомагає помітно вирівняти тон обличчя.Ця особлива молекулярна форма вуглецю також сприяє підтримці оптимального рівня pH, глибокому зволоженню шкіри та вирішенню проблем з акне.
      Вчені світового рівня дослідним шляхом встановили - фулерен здатний покращувати не тільки шкіру, а і структуру локонів. Ця речовина прискорює ріст волосся, запобігає його випадінню, робить його блискучим, м'яким, гладеньким та еластичним, а також сприяє його інтенсивному насиченню вологою. Фулерен здатний істотно поліпшити зовнішній вигляд локонів.

Фулерени в косметиці використовуються для:

  • запобігання ознак старіння
  • профілактики появи зморшок та для боротьби з наявними зморшками
  • боротьби з шкірними висипаннями
  • освітлення шкіри при гіперпігментації
  • боротьби із запаленнями різного походження
  • посилення росту волосся
  • поліпшення структури волосся
  • боротьби з випадінням волосся

      Чому саме фулеренова вода?

Фулерен добре розчиняється у воді і може бути використаний для синтезу нових похідних. Подібні розчини є високостабільними і можуть зберігатися роками без зміни властивостей. Гідрофільні похідні фулерену володіють антиоксидантними властивостями навіть після одноразового застосування в малих дозах, їх регулююча дія проявляється протягом тривалого часу без будь-яких побічних реакцій з боку організму. Вони володіють імуномодулюючими, антиалергічними, протизапальними, протираковими, противірусними та регенеруюючими властивостями.
      Після тривалих і ретельних наукових досліджень фахівці ТМ VitaminClub створили інноваційну натуральну косметику на основі фулеренової води, аналогів якої в Україні немає. Така продукція раніше вироблялася тільки в країнах, які досягли дуже високого рівня розвитку в сфері косметології, таких, як Корея та Японія. Вартість імпортованої косметики на основі фулеренової води була дуже високою для українського споживача. А тепер кожна жінка може доглядати за своєю шкірою і волоссям за допомогою такої унікальної натуральної косметики вже українського виробництва за більш доступною ціною, при цьому абсолютно не побоюючись за якість продукції.
      Науковими дослідженнями встановлено, що найстійкішою молекулою з ідеальними пропорціями з сімейства фулеренів є C60, яка нагадує за формою футбольний м'яч. І недарма фулеренова вода виробляється з цієї молекули - завдяки цьому вона має постійний склад, високу симетрію, володіє умінням легко концентрувати поблизу своєї поверхні активні радикали і сприяти їх повній нейтралізації.

      Фулерен - це безпечно

Використання фулерену повністю безпечно. Промислове використання концентрату «Фулерен C60» в якості антиоксиданту в харчовій, парфюмерно-косметичній, біотехнологічній та мікробіологічній промисловості схвалено Міністерством охорони здоров'я України. Висновок МОЗ України № 05.03.02-04 / 89993 від 19 листопада 2010 р.
      До того ж, біоантиоксидантні та структуроорганізуючі властивості фулерену дозволяють істотно подовжити термін зберігання косметичної продукції без зниження споживчих якостей. Саме тому термін придатності натуральних косметичних засобів ТМ VitaminClub 18 місяців з дня вироблення, а з початку використання - 6 місяців для кремових засобів і 12 місяців для рідких косметичних продуктів.
      Безсумнівно, поява на українському ринку косметичних продуктів, до складу яких входить фулерен, можна назвати великим кроком вперед у розвитку української косметології.
      Пам'ятайте, що регулярно застосовуючи натуральні косметичні засоби на основі фулеренової води, Ваша шкіра і волосся отримають здоровий, доглянутий та сяючий вигляд.