23.08.2019

     Після 50 років жіноча шкіра обличчя піддається деяким змінам: в ній зменшується рівень вологи і жирової тканини, сповільнюється процес регенерації клітин, епідерміс стоншується, висушується і втрачає свою щільність. В результаті жінка починає помічати, що звичні контури обличчя стають менш чіткими, з'являються явні зморшки.

Фахівці українського бренду натуральної косметики VitaminClub підготували для Вас важливі рекомендації, які допоможуть зберегти красу і молодість, не вдаючись до хірургічних втручань.

      Важливо знати, що використання крему для обличчя в 50 років стає необхідністю. Однак, не варто користуватися доглядовим кремом для обличчя після 50 років без попередньої консультації з лікарем, особливо якщо у Вас є шкірні захворювання. Ще одним протипоказанням є наявність на обличчі операційних швів, навіть старих. У цьому випадку також рекомендуємо відвідати медичний заклад і отримати повну консультацію по підбору засобів.

Як вибрати крем для обличчя 50+

  •  При виборі крему для жінок старше 50 років уважно вивчайте склад засобу. Кращий крем для обличчя 50 + повинен містити переважно натуральні компоненти. Купувати крем для обличчя 50+ потрібно такий, щоб в ньому були натуральні активні компоненти: фулеренова вода, вітаміни, екстракти трав, масла, мінерали та амінокислоти.

  • Не забувайте і не лінуйтеся використовувати крем для обличчя після 50 в комплексі з іншими засобами: пінкою для вмивання, крем-скрабом, маскою і лосьйоном. Бажано, щоб серія продуктів була однієї марки, тоді косметика буде ідеально доповнювати одна одну.

  • Не варто сподіватися, що натуральний крем може поліпшити шкіру за одне застосування - тільки регулярний догляд забезпечить по-справжньому ефективну дію косметики.

  • При покупці крему враховуйте тип шкіри, схильність до алергії, стан шкіри, призначення кошти (денний, нічний, зволожуючу, живильну і інші). Пам'ятайте, що крему для обличчя 50+ та  відгуки про продукцію.

      Дотримуйтесь рекомендацій фахівців українського бренду натуральної косметики VitaminClub і тоді ваша шкіра буде залишатися прекрасною максимально довго.