5 рекомендацій як обрати натуральну косметику
Пишне та густе волосся, шовковиста приємна на дотик шкіра, міцні нігті та жодних зморшок – це омріяна мета кожного? Краса у сучасному світі вже давно співзвучна зі здоров’ям і дбайливим ставленням до себе. Недостатньо маскувати недоліки – слід ретельно подбати про догляд за шкірою та волоссям. А надійним помічником у цьому стане натуральна косметика. Але чому слід обрати саме натуральні засоби? Адже довкола стільки відомих брендів, які обіцяють неперевершений ефект вже з першого застосування та, звісно ж, звабливі ціни. Давайте більш детально розглянемо різницю між натуральною та звичайною косметикою та ознайомимося з порадами щодо вибору.
Чим відрізняється натуральна косметика від звичайної
На полицях магазинів можна зустріти безліч косметичних брендів, проте всі вони поділяються на три основних типи: синтетичні (звичайні), натуральні та органічні (еко). Якщо органіка залишається доволі дорогою та не набула такого широкого асортименту, то звичайна та натуральна ніші вже не один рік змагаються за увагу користувачів.
Основні відмінності натуральної косметики від звичайної:
- Склад. До складу першої входять природні компоненти, які ефективно поєднані між собою таким чином, аби Ви змогли отримати максимальний ефект. У той час, як звичайна може містити шкідливі штучні складові, які відносяться до канцерогенних та можуть шкідливо вплинути на стан шкіри, особливо у довгостроковій перспективі.
- Піна. Натуральні гелі, мило чи шампуні майже не піняться через відсутність шкідливих ПАР (штучні хімічні речовини), які утворюють активну піну за рахунок зменшення поверхневого натягу. Позитивно вони жодним чином не впливають на якість очищення, навпаки можуть викликати відчуття сухості та стягнутості при частому використанні.
- Термін придатності. Натуральні компоненти не можуть зберігатися довгі роки, адже термін їх життя не подовжуються синтетичними домішками, як це часто буває у випадку зі звичайною косметикою.
- Колір, запах, консистенція. Для природних компонентів притаманні легкі аромати. Ви не будете відчувати дію сильних ароматизаторів та парфумерних домішок, адже вони відсутні. Це стосується і кольору. Також через відсутність шкідливих штучних згущувачів, інколи можна побачити ледь помітний осад.
- Безпека. Саме безпечність і дієвість натуральної косметичної продукції робить її унікальною. Завдяки відсутності синтетичних інгредієнтів, Ваша шкіра не зазнає ризику пошкодження від використання косметичної продукції, особливо у довготривалій перспективі. Натуральна косметика має накопичувальний ефект для максимально ефективного догляду при регулярному використанні. Крім того, на всіх етапах виробництва відсутнє тестування на тваринах.
Якою буває натуральна косметика
Асортимент натуральної косметики не поступається звичайній, а тому можна легко обрати необхідні засоби серед наступних категорій:
- Для обличчя. Шкіра обличчя потребує особливого догляду залежно від Вашого типу шкіри та наявності проблемних зон. Так, для сухої шкіри необхідно використовувати зволожуючі креми та маски, а також обов’язково 1-2 рази на тиждень очищати шкіру від ороговілих клітин за допомогою скрабів. Жирна шкіра потребує ретельного очищення, для чого ідеально підходять муси та пінки для вмивання. Комбінованого догляду потребує чутлива та проблемна шкіра, адже необхідно не лише позбутися симптомів, а й причин їх виникнення. А для тих, хто багато часу приділяє улюбленим гаджетам слід ознайомитися з косметикою від синіх променів, аби захистити шкіру від передчасних проявів фотостаріння. Якщо від проявів старіння не втекти – на допомогу приходять різноманітні anti-age креми.
- Для волосся. Догляд за волоссям – це не лише звичне миття голови, а й дбайливий захист і відновлення. З кожним днем наше волосся пошкоджується та виснажується, а тому слід звернути увагу не тільки на якісний шампунь, але й на бальзам-кондиционер, що відновлює та захищає структуру волосся, а також різноманітні маски, що живлять та насичують корисними елементами, яких не вистачає.
- Для тіла. Дбати про своє тіло необхідно в комплексі, приділяючи увагу ніжній шкірі рук, інтимним ділянкам чи втомленим і загрубілим п’яточкам.
Достатньо один раз обрати свою лінію для догляду і Ви надовго забудете про турботи та проблеми пов'язані з красою шкіри та волосся. Натуральні засоби діють поступово, відновлюючи та нормалізуючи роботу шкіри – від контролю за роботою сальних залоз до зміцнення бар’єрних функцій.
Косметика від VitaminClub з натуральними компонентами
Продукція українського виробника VitaminClub натуральна, не містить шкідливих компонентів та має необхідні сертифікати якості. Обираючи цей бренд, Ви обираєте безпечну та дієву косметику.
Головною особливістю засобів VitaminClub є те, що в їх основі використовується унікальна фулеренова вода – потужний антиоксидант, який надійно дбає про шкіру в доповненні з іншим компонентами. До складу засобів входять:
- Фулеренова вода в якості основного антиоксиданту;
- Ефірні олії та екстракти рослин, що відповідають за живлення;
- Вітамінно-мінеральний комплекс;
- Активні компоненти (алантоїн / ніацинамід / гіалуронова кислота);
- Амінокислоти.
Який би засіб Ви не обрали – це уникальні формули, розроблені провідними фахівцями для комплексного догляду за волоссям та шкірою. Серед асортименту Ви знайдете все необхідне з описанних раніше категорій:
- гелі для душу та гелі для інтимних ділянок тіла;
- креми та бальзам для ніг;
- вершки, мило та креми для доглядом за шкірою рук;
- молочко, креми та скраби для всього тіла.
- тонік, пінки, лосьйон та мус для очищення шкіри обличчя;
- маски та креми для зволоження та відновлення;
- креми для шкіри навколо очей;
- засоби для захисту шкіри обличчя від синього та УФ-випромінювання.
- очищаючі та тонізуючі шампуні;
- зміцнюючі бальзам-кондиціонери;
- відновлюючі та живильні маски.
Також ви з легкістю можете обрати вже готові набори, які містять усе необхідне для комплексного догляду.
Як вибрати натуральну косметику
Аби обрати якісну натуральну косметику, пропонуємо зверніть увагу на п’ять простих рекомендацій.
1.Склад.
Немає необхідності до деталей розбиратися в усіх можливих компонентах косметичних засобів, проте слід пам’ятати, що у складі не повинно міститися парабенів, сульфатів, ароматизаторів та інших доволі відомих синтетичних домішок.
2. Порядок
Всі компоненти вказуються у певному порядку – на першому місці завжди стоїть той елемент, якого у складі найбільше. Слід також звернути увагу на те, що навіть природні компоненти повинні бути правильно підібрані – ефірні олії, наприклад, не повинні стояти у числі перших, адже необхідна лише невелика їх концентрація.
3. Алергія
Природні елементи повністю безпечні, проте якщо Ви маєте специфічні алергічні реакції – перевірте склад на вміст алергенів.
4. Сертифікат якості
Багато виробників йдуть на хитрість, додаючи до складу звичайних засобів один-два природних компоненти та вказуючи свою продукцію як повністю натуральну. Але дієва та перевірена косметика завжди проходить необхідну сертифікацію, з якою можна легко ознайомитися, купуючи онлайн.
5. Ціна не завжди дорівнює якості
Натуральна косметика займає середній ціновий сегмент – не є дуже дорогою, проте і не приваблює супер дешевими цінами. Звісно, все залежить від виробника, проте дешевизна продукту не може свідчити про якість, адже процес виготовлення натуральної продукції потребує не дешевих природних складових.
Вибір косметичних засобів – це відповідальний процес, до якого слід поставитися серйозно, аби обраний засіб приніс лише позитивний ефект. Натуральна косметика – це гармонійне поєднання дієвих інгредієнтів та помірної ціни. Прислухайтеся до власних відчуттів – обирайте косметику, не нехтуючи типом шкіри, а також обов’язково ознайомтеся зі складом обраного засобу.