16.03.2020

    Засіб для зняття макіяжу вже давно став необхідністю кожної сучасної жінки. Залишки декоративної косметики можуть привести до запалень, почервоніння, подразнення шкіри, а також спровокувати появу чорних цяток і прищиків. Зняттям макіяжу нехтувати не можна! Для зняття макіяжу з очей вже давно існує ряд різноманітних косметичних засобів: пінка, гель, молочко для вмивання та косметичні вершки. Така косметика для зняття макіяжу в душі повинна не тільки видаляти забруднення, а й підтримувати водний баланс епідермісу, а також насичувати його корисними активними компонентами. Саме тому віддавайте перевагу рідині для зняття макіяжу, яка має в своєму складі фулеренову воду, вітаміни, мінерали, екстракти трав, ефірні масла і амінокислоти.

Вибір засобу для зняття макіяжу

     Кращий засіб для зняття макіяжу з очей потрібно вибирати з урахуванням Вашого способу життя, типу шкіри, переваг по консистенції і запаху доглядового засобу. Наприклад, пінка для вмивання з екстрактом зеленого чаю і календули від експертів українського бренду натуральної косметики на основі фулеренової води VitaminClub - це високоефективний засіб для щоденного делікатного очищення шкіри будь-якого типу. Натуральні компоненти засобу мають зволожуючий і протизапальний ефект, нормалізують обмінні процеси шкіри. А натуральний аромат і легка ніжна консистенція пінки дарують покупцям тільки позитивні емоції від їх застосування.

Зверніть увагу на те, що з появою декоративної косметики високої стійкості з'явилася необхідність у створенні нових, більш ефективного засобу для зняття водостійкого макіяжу - гідрофільної олії. Цей засіб для зняття макіяжу з очей дбайливо розчиняє будь-яку косметику, готуючи шкіру до подальших доглядових процедур.

     Не забувайте, що чим ефективніше засіб, тим уважніше варто читати його склад. Велика концентрація синтетичних компонентів може призвести до алергічних реакцій, якщо Ви маєте до них схильність.

     Ми впевнені, що тепер Ви зможете підібрати ідеальний засіб для зняття макіяжу, яке буде дбайливо і ефективно очищати Вашу шкіру.