16.03.2020

      Маска для обличчя від зморшок - засіб, який допоможе зберегти жінці молодість, відновити пружність шкіри, зменшити вже видимі зморшки, а також запобігти появі нових.

      Однак, якщо використовувати маску для обличчя від зморшок після 50 неправильно, то ця косметична процедура може бути малоефективною або навіть зовсім марною. Саме тому фахівці українського бренду натуральної косметики VitaminClub підготували для Вас поради, які допоможуть досягти максимального ефекту від застосування маски для обличчя проти зморшок.

Попередньо потрібно очистити шкіру від макіяжу і інших забруднень. Для цього використовуйте гідрофільну олію і пінку для вмивання в комплексі з крем-скрабом. Пам'ятайте, що засоби однієї торгової марки ідеально доповнять і подарують найкращий результат.

Коли потрібно робити маску для обличчя

     Ми не рекомендуємо робити маску перед виходом на вулицю. У перші години після використання засобу шкіра має підвищену чутливість і зовнішні негативні фактори можуть завдати їй великої шкоди.

При нанесенні маски для шкіри обличчя від зморшок, постарайтеся прилягти і розслабитися, бажано взагалі не розмовляти. В іншому ж випадку з'являється ризик посилення зморшок.

     Завжди аналізуйте і перевіряйте інформацію з приводу правильного використання косметичного засобу. Маска для обличчя від зморшок відгуки може мати недостовірні, а бездумне слідування рекомендаціям на форумах і блогах може привести до алергій і запалень.

Нанесення маски для обличчя

     Якісний продукт не завжди вимагає нанесення товстим шаром. Якщо склад і так насичений активними компонентами, то досить нанести маску тонким, але непрозорим шаром.

    Не наносьте маску для обличчя суха шкіра від зморшок на область навколо очей - в цій зоні шкірний покрив набагато тонше, тому він вимагає більш делікатного косметичного засобу. Для області навколо очей ідеально підійде натуральний крем для повік з гіалуроновою кислотою і вітамінним комплексом ТМ VitaminClub, який активно зволожує епідерміс, підвищує його пружність і уповільнює процеси старіння. Дотримуйтесь рекомендацій фахівців і використання омолоджуючої маски для обличчя від зморшок подарує Вам молоду і красиву шкіру!