30.08.2019


        Іноді жінки приділяють увагу турботі про шкіру обличчя, зовсім забуваючи про необхідність косметичного догляду за шкірою тіла. Однак ідеальний зовнішній вигляд представниці прекрасної статі неможливий без гладкої, м'якої і бархатистої шкіри тіла.

        Фахівці українського бренду натуральної косметики VitaminClub подбали про те, щоб Ваша шкіра сяяла красою. Для цього вони розробили комплекс унікальних засобів на основі фулеренової води, які ідеально підійдуть навіть власницям проблемної шкіри. В асортименті бренду по догляду за шкірою тіла є такі позиції: крем для ніг, крем для рук і крем для тіла.

        У складі кремів більше 70% натуральних компонентів. Завдяки цьому, засоби ефективно зволожують і живлять шкіру, надають регенеруючу і відновлючу дії. Завдяки фулереновій воді в складі зволожуючих кремів для тіла, вони забезпечують легку омолоджуючу дію.

        Засоби мають ніжний природний аромат і приємну текстуру. Косметика VitaminClub не утворює на шкірі липку плівку, легко наноситься і досить швидко вбирається.

        Для глибокого зволоження фахівці рекомендують наносити крем на злегка вологу шкіру, таким чином сухості і лущенню не залишиться жодного шансу.