23.08.2019

      35 років - чудовий вік для жінки, проте в цей час зі шкірою починають відбуватися деякі зміни: з'являються мімічні зморшки, сальні залози починають сповільнювати свою роботу, шкіра стає сухішою, частіше з'являються пігментні плями, погіршуються процеси кровообігу і обміну речовин, починають обвисати тканини, погіршується вироблення колагену.

      Тому фахівці українського бренду натуральної косметики VitaminClub рекомендують уважно підходити до вибору крему для обличчя 35-річним. Необхідно купувати кращий крем для обличчя, який подарує Вам красу і молодість надовго.

Рекомендації по підбору крему для обличчя

        Пам'ятайте, що якщо вчасно не почати доглядати за своєю шкірою, то пізніше зморшки і в'ялість усунути буде практично неможливо.

      Експерти ТМ VitaminClub підготували деякі рекомендації, щоб полегшити для вас процес вибору якісного крему для обличчя у 35 років.

Склад крему для обличчя

    Уважно читайте етикетку. Хороший крем для обличчя 35 років повинен мати натуральний склад. Наприклад, денний крем для обличчя ТМ VitaminClub має в своєму складі комплекс вітамінів B5, E, PP, P, олії авокадо, кокоса і оливи, екстракти меліси, льону і мати-й-мачухи, фулеренову воду і гіалуронову кислоту. Завдяки цим компонентам шкіра стає гладкою, ніжною і доглянутою.

Вплив парабенів на шкіру обличчя

      Не купуйте креми, де в складі має methylparaben, propylparaben, ethylparaben, Е214-Е219. Парабени негативно впливають на шкіру, а також можуть викликати гормональний дисбаланс. Ці шкідливі компоненти потрапляють в серце, печінку і легені, накопичуються в органах і можуть викликати онкологічні захворювання.

Звертайте увагу на ефект

      Слід зазначити, що зазвичай ефект від застосування крему для обличчя після 35 років настає через певний час регулярного використання. Пам'ятайте, що марка крему - важливий фактор, але іноді популярні виробники невиправдано завищують вартість продукції. Крем для обличчя 35 років купити можна в звичайному магазині або інтернеті. Плюсом онлайн магазину є те, що там ви можете ознайомитися з відгуками інших покупців. Крем для обличчя 35 років відгуки про який будуть негативними, купувати не варто.