30.08.2019


     Гель для душу - доглядовий засіб, який можна побачити на поличці у ванній кожної сучасної жінки. Саме тому асортимент очищувальних гелів для душу на ринку косметики для тіла вражає своєю різноманітністю. Але існує і зворотня сторона великого вибору засобів. Часто покупціі губляться серед неякісних зволожуючих гелів для душу і не можуть вибрати дійсно вартий уваги продукт.

        Ми, фахівці української торгової марки натуральної косметики на основі фулеренової води VitаminClub, підготували кілька порад для здійснення вами правильної покупки.

        Тонізуючий гель для душу повинен містити не менше 70% натуральних компонентів: вітамінів, мінералів, рослинних екстрактів і масел.

        Науково доведено, що легкий природний запах допомагає підбадьоритися і активує клітини мозку, які відповідають за задоволення. Тому радимо вибирати гелі для душу з натуральним ненав'язливим ароматом. Такі засоби можна використовувати щодня, не побоюючись виникнення подразнень, запалень і алергічних реакцій.

        Гель для душу з мінералами і екстрактом зеленого чаю від українського бренду натуральної косметики VitaminClub відповідає перерахованим вище вимогам. Експерти торгової марки зробили все можливе, щоб засіб дарував жінкам максимально позитивний ефект від його використання. Купуйте гель для душу VitaminClub і власноруч переконайтеся в цьому!