11.09.2019

   Що таке фулеренова вода?

     Фулеренова вода - базовий компонент бренду натуральної косметики ТМ VitaminClub. Ми пишаємося його унікальними властивостями і тим, що є першим та єдиним в Україні виробником доглядових засобів на основі цього компоненту.
    Фулерени - це унікальні молекулярні форми вуглецю. Найвідоміша з них - С60 і за своєю формою вона дуже нагадує футбольний м'яч.
    Дослідження властивостей фулерену актуально вже 40 років - серйозні фахівці займаються пошуком його нових властивостей у багатьох великих високотехнологічних медичних лабораторіях по всьому світу.
    Чи знали Ви, що виявлення фулерену визнали одним з найважливіших відкриттів двадцятого століття? І це не просто так!
    Фулерен володіє потужними антиоксидантними властивостями. Тільки уявіть - ця формула вуглецю в 120 разів ефективніша за вітамін С та володіє максимально можливою ​​стабільністю.
    Цей унікальний б'юті-компонент досить таки дорогий. Але завдяки тому, що його максимально припустима концентрація в готовій косметичній продукції повинна складати не більше 1%, доглядова косметика має цілком адекватну вартість для українського споживача.
.
    Ще одна істотна перевага фулерену перед багатьма органічними речовинами - його ефективність збільшується в рідкому вигляді. Саме тому фахівці українського бренду натуральної косметики ТМ VitaminClub використовують цей компонент в рідкому агрегатному стані. 
    

Використання фуллеренової води для створення косметики

    Фулеренову воду купити в чистому вигляді для створення домашньої косметики досить складно - існує велика ймовірність того, що Ви придбаєте підробку. А тому натуральна косметика VitaminClub на основі фулеренової води - ідеальний варіант, Ви гарантовано використовуєте високоякісну натуральну косметику для запобігання старіння шкіри, а також збереження її здорового та сяючого вигляду. До того ж, косметику з фулереном купити рекомендуємо і тому, що вона підходить для будь-якого типу шкіри та волосся, а також для будь-якого віку.Варто відзначити, що фулеренова вода позитивно впливає не тільки на шкіру, а й на волосся. Цей б'юті-лідер істотно перешкоджає ламкості волосся, пробуджує сплячі волосяні фолікули і навіть запобігає лупі
    Впевнені -  попереду ще багато відкриттів та зовсім скоро ми дізнаємося і про інші дивовижні властивості фулерену.