Бальзам-кондиціонер для волосся з оліями кокоса, авокадо та оливи (саше)

120102

Новий товар

15,00 ₴

Додати до колекції роботу

 - фото на Vitaminclub

    Приємна новина для Вас - доглядати за локонами стало ще простіше! Більше не потрібно гаяти багато часу на розчісування та  вирівнювання волосся у подорожі, коли бальзам-кондиціонер для волосся з оліями кокоса, авокадо та оливи ТМ VitaminClub не вмістився у валізу.
    Експерти бренду помістили засіб у маленьке саше, яке дуже зручно брати з собою. Тому не сумнівайтеся - завдяки засобу на основі фулеренової води Ваші локони завжди будуть здоровими, слухняними та блискучими!

Дотримуючись рекомендацій фахівців ТМ VitaminClub, Ви отримаєте максимальний ефект від використання бальзаму-кондиціонера.
Зміст:
1. Правила нанесення бальзаму-кондиціонера.
2. Поради щодо використання бальзаму-кондиціонера.
3. Рекомендації перед використанням бальзаму-кондиціонера.
Правила нанесення бальзаму-кондиціонера
Попередньо просушіть волосся сухим рушником - так зайва волога не буде перешкоджати дії корисних компонентів засобу. Розподіліть невелику кількість засобу від середини до кінчиків волосся. Оптимальний час дії бальзаму-кондиціонера на волосся 1-2 хвилини. Після цього ретельно змийте засіб водою кімнатної температури.
Поради щодо використання бальзаму-кондиціонера
Радимо застосовувати засіб щоразу після використання шампуню. Фахівці українського бренду натуральної косметики ТМ VitaminClub нагадують: не наносьте бальзам-кондиціонер на корені волосся та шкірний покрив голови - це зменшить об'єм зачіски.
Перед використанням бальзаму-кондиціонера
Експерти української натуральної косметики ТМ VitaminClub рекомендують застосовувати шампунь українського бренду натуральної косметики VitaminClub для делікатного, але ефективного очищення локонів та шкірного покриву голови. Обирайте для себе шампунь відповідно до типу Вашого волосся.
Невелику кількість засобу спіньте в долонях. Після цього масажними рухами нанесіть шампунь на вологі корені волосся, а потім розподіліть по всій довжині локонів. Ретельно змийте великою кількістю теплої проточної води. При необхідності повторіть процедуру.
Після цього рекомендуємо застосовувати Маски для волосся ТМ VitaminClub
Перед застосуванням маски необхідно делікатно прибрати зайву вологу з волосся. Вибирайте для себе засіб за призначенням:
МАСКУ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ТА РОСТУ ВОЛОССЯ з олією зародків пшениці та комплексом вітамінів потрібно наносити спочатку на корені волосся легкими масажними рухами, а потім розподілити по всій довжині.
МАСКУ ДЛЯ ПОШКОДЖЕНОГО ВОЛОССЯ з природним кератином та комплексом вітамінів потрібно наносити по всій довжині локонів, відступаючи від коренів на 3-5 см.
Залиште діяти маску на 10-15 хвилин, потім змийте водою кімнатної температури. Рекомендовано використовувати маску 2-3 рази на тиждень. 
Оцінка 
Viktoria 2019-04-30 15:32:47

Бальзам-кондиціонер для волосся з оліями кокоса, авокадо та оливи (саше)

Визуальный эффект - отличный! Волосы блестят, приятные на ощупь.

Більше відгуків

Написати відгук

Бальзам-кондиціонер для волосся з оліями кокоса, авокадо та оливи (саше)

Бальзам-кондиціонер для волосся з оліями кокоса, авокадо та оливи (саше)

У цій категорії 9 товар (а, ів):