Бальзам-кондиціонер

Бальзам-кондиціонер для волосся з натуральними компонентами

Догляд за волоссям займає особливе місце в житті кожної жінки. Проте недостатньо правильно підібрати шампунь — для здорового та гарного волосся необхідно звернути увагу на комплексний догляд, а саме на бальзам-кондиціонер для волосся.

Якщо основа мета шампуню очистити та захистити волосся, то дія бальзаму-кондиціонеру полягає в наступному:

Бальзам-кондиціонер для волосся від VitaminClub

Бальзам-кондиціонер від українського бренду ВітамінКлаб — це натуральний засіб для ретельного догляду за Вашим волоссям. Серед активних компонентів міститься рослинний протеїн, фулеренова вода та цілий комплекс вітамінів. Ви можете обрати бальзам-кондиціонер для волосся з оліями авокадо, дерева ши, кокоса, оливи та багатьма іншими натуральними екстрактами, кожен із яких дбайливо доглядатиме за Вашим волоссям.

Особливості застосування бальзаму-кондиціонеру для волосся

Для ніжного та ефективного догляду, фахівці рекомендують використовувати органічну або натуральну косметику, адже саме вона не містить шкідливих компонентів.  Натуральні компоненти, що використовуються в складі косметики VitaminClub підходять для будь-якого типу волосся, як для сухого та пошкодженого, так для жирного та важкого. 

Рекомендовано застосовувати бальзам-кондиціонер одразу після використання шампуню на чисте, злегка зволожене та не мокре волосся. Розподіляючи засіб від середини волосся та до його кінчиків, зачіска не буде обтяженою, а зберігатиме об'єм та легкість. Витримайте бальзам 1-2 хвилини та змийте теплою водою кімнатної температури. Залишатися красивою просто разом із ВитамінКлаб.

Фільтри

Ваш вибір

Цена

15 ₴ - 255 ₴
Всі знижки